dokument pro tisk dokument ke stažení (pdf - 75kB)  


Pravidla Hoštického klání o cenu
Michala Tučného


I.

Zúčastnit se mohou začínající, amatérské a poloprofesionální kapely a interpreti hrající country, folk a spřízněné žánry. Zúčastnit se mohou také kapely a interpreti, kteří se utkali již v loňském roce. Věková hranice přihlašujících se interpretů či členů kapel není omezena.

II.

Tito výše zmínění se stávají přihlášenými vyplněním přihlášky na stránkách SMT (www.kyno.cz), popř. vyplněním a zasláním přihlášky na adresu - Agentura Kyno, Dukelských hrdinů 14, Praha 7, 170 00. A to do 31.května 2006. Vzhledem k tomu, že jde o hudební soutěž, je též nutné zaslat nám do 31.května 2006 CD, nebo MP3 s vlastní nahrávkou. Nemusí být autorská, ale vzhledem k tomu že naším záměrem je vyzdvihnout nové tváře, bude jistě vlastní tvorba v závěrečném hodnocení výhodou.

III.

Splněním všech těchto kriterií se výše zmínění stávají účastníky I.kola Hoštického klání o cenu Michala Tučného, o jejichž dalším působení v tomto klání rozhodne nominační porota vybraná pořadateli festivalu SMT. Ta vybere z přihlášených interpretů a kapel osm postupujících. A to do 30.června 2006. V tento den nejpozději budou také vyhlášeny výsledky prvního kola a spolu se jmény porotců zveřejněny na stránkách SMT.

IV.

Druhé kolo Hoštického klání o cenu Michala Tučného proběhne 25. srpna 2006 na velké scéně festivalu Stodola Michala Tučného. Vzhledem k tomu, že o vítězi rozhodnou sami návštěvníci festivalu a nám jde především o regulérnost soutěže, kapely vystoupí podle předem vylosovaného pořadí.

V.

Hlasování proběhne zcela netypickým způsobem. Porota z kola prvního bude rozpuštěna a nahradí ji samotní diváci, kteří rozhodnou o vítězi. Jako hlasovací lístky jim poslouží kelímky (od čehokoliv). Ty pak budou vhazovat do hlasovacích boxů, které označí pořadatel. Během obou dnů budou kelímky průběžně sčítány a kapela, která dostane nejvíce kelímků získá kromě Ceny Michala Tučného, šanci (odtud Kelímková šance) zahrát si v sobotu 26.srpna na velké scéně festivalu. A to v prestižním čase před večerním programem. Výsledky budou též zveřejněny na stránkách SMT.

H O D N Ě      Š T Ě S T Í

p ř e j í   p o ř a d a t e l é